Ofertă acceptată
Cumpărare directă
releu semnalizare Tractor 4X4 CNH INTERNATIONAL
- Număr anunț
- DA40727357
- Autoritate contractantă
- DRUMURI SI PODURI SA SIBIU (CUI RO11766640)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL TEHNIC SRL (CUI RO16961758)
- Cod CPV
- 31610000-5 · Echipament electric pentru motoare si vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 148 RON
- Valoare atribuită
- 148 RON
- Data publicării
- 30.06.2026 09:57
- Termen limită
- 05.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 30.06.2026 10:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
148 RON
din 148 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro