Ofertă acceptată Cumpărare directă

piese şi consumabile necesare întreţinerii utilajelor şi autoturismelor UAT comuna Cobadin iunie

Număr anunț
DA40727202
Autoritate contractantă
COMUNA COBADIN (CUI 4515476)
Furnizor / câștigător
OPEXIM SRL (CUI RO3802041)
Cod CPV
16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
434,70 RON
Valoare atribuită
434,70 RON
Data publicării
30.06.2026 09:49
Termen limită
05.07.2026 17:00
Data finalizării
30.06.2026 10:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

434,70 RON

din 434,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.