Ofertă refuzată Cumpărare directă

SERVICII DE SERVICE APARATE AER CONDITIONAT

Număr anunț
DA20942998
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA AJUDETULUI GALATI (CUI 11314530)
Furnizor / câștigător
GMC IZOTERM SRL (CUI RO28492256)
Cod CPV
50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.530 RON
Valoare finală
2.530 RON
Data publicării
31.07.2018 14:22
Data finalizării
02.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.