Ofertă acceptată Cumpărare directă

AMPLIFICATOR NOVA

Număr anunț
DA20938141
Autoritate contractantă
FILARMONICA ARAD (CUI 3678246)
Furnizor / câștigător
QUINTETT-GROUP SRL (CUI RO18182975)
Cod CPV
32343000-9 · Amplificatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.360,50 RON
Valoare atribuită
3.360,50 RON
Data publicării
31.07.2018 10:19
Termen limită
06.08.2018 17:00
Data finalizării
02.08.2018 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.360,50 RON

din 3.360,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.