Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere camioane transport containere cu sofer

Număr anunț
DA40721918
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE SALUBRIZARE TOPLIŢA (CUI 38585484)
Furnizor / câștigător
TREFOREX SRL (CUI RO16035706)
Cod CPV
60181000-0 · Inchiriere de camioane cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.200 RON
Valoare atribuită
7.200 RON
Data publicării
29.06.2026 12:59
Termen limită
04.07.2026 17:00
Data finalizării
29.06.2026 13:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.200 RON

din 7.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.