Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rola role cearceaf hartie ALBA pentru examinare consultatie medical doua 2 straturi 70 x 50 70x50 m
- Număr anunț
- DA40725972
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 33198000-4 · Articole din hartie pentru spitale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.729 RON
- Valoare atribuită
- 1.729 RON
- Data publicării
- 30.06.2026 08:45
- Termen limită
- 05.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 30.06.2026 09:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.729 RON
din 1.729 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro