Ofertă refuzată Cumpărare directă

Rola role cearceaf hartie ALBA pentru examinare consultatie medical doua 2 straturi 70 x 50 70x50 m

Număr anunț
DA40725276
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
33198000-4 · Articole din hartie pentru spitale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.729 RON
Valoare finală
1.824 RON
Data publicării
30.06.2026 06:41
Termen limită
05.07.2026 17:00
Data finalizării
30.06.2026 08:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.