Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dispozitiv pentru aspiratie/transfer de solutii cu valva integrata- MINI-SPIKE V cod 4550560

Număr anunț
DA40724102
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Faget (CUI 4663456)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
33194220-4 · Accesorii de transfuzie sanguina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.536 RON
Valoare atribuită
1.536 RON
Data publicării
29.06.2026 14:53
Termen limită
05.07.2026 17:00
Data finalizării
30.06.2026 09:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.536 RON

din 1.536 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.