Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FEED ROLLER KIT XEROX WC53XX
- Număr anunț
- DA20949761
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA CURTEA DE APEL BUCURESTI (CUI 16772104)
- Furnizor / câștigător
- COSMIC PRINTER EXPERT SRL (CUI RO20649429)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.141,36 RON
- Valoare atribuită
- 1.141,36 RON
- Data publicării
- 01.08.2018 13:01
- Termen limită
- 06.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.08.2018 13:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.141,36 RON
din 1.141,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro