Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CE505X- HP CE505X (05X) / HP CF280X (80X) / CANON CRG-719H / CANON C-EXV40 - 6.500 pagini
- Număr anunț
- DA20949736
- Autoritate contractantă
- Spital Orasenesc Urlati (CUI 20794712)
- Furnizor / câștigător
- MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI RO18088960)
- Cod CPV
- 30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 290 RON
- Valoare atribuită
- 290 RON
- Data publicării
- 01.08.2018 12:59
- Termen limită
- 06.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.08.2018 14:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
290 RON
din 290 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro