Ofertă acceptată Cumpărare directă

TONER BIZHUB 164

Număr anunț
DA20945631
Autoritate contractantă
ORASUL COMANESTI (CUI 4353269)
Furnizor / câștigător
DIGIT-ALL SRL (CUI RO22688629)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120 RON
Valoare atribuită
120 RON
Data publicării
01.08.2018 09:08
Termen limită
06.08.2018 17:00
Data finalizării
01.08.2018 14:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120 RON

din 120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.