Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet consumabile imprimante laser

Număr anunț
DA20945545
Autoritate contractantă
Liceul "Korosi Csoma Sandor (CUI 4202053)
Furnizor / câștigător
TONER SOLUTIONS SRL (CUI RO27020700)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.761,73 RON
Valoare atribuită
4.761,73 RON
Data publicării
01.08.2018 09:02
Termen limită
06.08.2018 17:00
Data finalizării
01.08.2018 12:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.761,73 RON

din 4.761,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.