Atribuită Cumpărare directă

Piatra de Polizor Verde-VIDIA 300x32x60mm

Număr anunț
DA36445187
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA AEROPORT TRANSILVANIA TARGU MURES (CUI 4276000)
Furnizor / câștigător
ROTHER METAL ROMANIA S.R.L. (CUI 46781104)
Cod CPV
14810000-2 · Produse abrazive (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
186,18 RON
Data publicării
04.09.2024 14:32
Data finalizării
06.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

186,18 RON