Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitionare banci parc si cosuri de gunoi conform anunt publicitate nr. 1020798

Număr anunț
DA20748611
Autoritate contractantă
Municipiul Deva (CUI 4374393)
Furnizor / câștigător
DUPEX SRL (CUI RO1770555)
Cod CPV
34928400-2 · Mobilier urban (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.960 RON
Valoare atribuită
21.960 RON
Data publicării
02.07.2018 09:53
Termen limită
07.07.2018 17:00
Data finalizării
02.07.2018 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.960 RON

din 21.960 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.