Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pubela Pubele Tomberon Europubela Europubele GUNOI SELECTIV 120 L litri 120L negru gunoi menajer IMP
- Număr anunț
- DA40729632
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 39224340-3 · Pubele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 188,68 RON
- Valoare atribuită
- 238,68 RON
- Data publicării
- 30.06.2026 11:33
- Termen limită
- 05.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 30.06.2026 13:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
238,68 RON
din 188,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro