Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LOGITECH Wireless Mouse B220 Silent – BLACK
- Număr anunț
- DA20952204
- Autoritate contractantă
- ASOCIATIA ZONA METROPOLITANA ORADEA (CUI 17662975)
- Furnizor / câștigător
- CG & GC HITECH SOLUTIONS SRL (CUI RO27188870)
- Cod CPV
- 30237410-6 · Mouse pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 485 RON
- Valoare atribuită
- 485 RON
- Data publicării
- 01.08.2018 15:22
- Termen limită
- 06.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.08.2018 15:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
485 RON
din 485 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro