Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Mecanism imprimanta termica Seiko
- Număr anunț
- DA20949208
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Furnizor / câștigător
- ROCCAS DE INFORMATICA COMERCIALA COMERT SI PRODUCTIE (ROCCAS ICCP) SRL (CUI 2595665)
- Cod CPV
- 30232100-5 · Imprimante si trasatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.457 RON
- Valoare finală
- 2.457 RON
- Data publicării
- 01.08.2018 12:31
- Data finalizării
- 01.08.2018 12:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.