Ofertă acceptată Cumpărare directă

Electromagnet

Număr anunț
DA20749960
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01454 Buzau (CUI 14324414)
Furnizor / câștigător
HELION S.A. (CUI RO26471400)
Cod CPV
35121000-8 · Echipament de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
205 RON
Valoare atribuită
205 RON
Data publicării
02.07.2018 10:50
Termen limită
07.07.2018 17:00
Data finalizării
02.07.2018 10:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

205 RON

din 205 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.