Ofertă refuzată Cumpărare directă

Mecanism imprimanta termica Seiko

Număr anunț
DA20946284
Autoritate contractantă
/ J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
Furnizor / câștigător
ROCCAS DE INFORMATICA COMERCIALA COMERT SI PRODUCTIE (ROCCAS ICCP) SRL (CUI 2595665)
Cod CPV
30232100-5 · Imprimante si trasatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.457 RON
Valoare finală
2.457 RON
Data publicării
01.08.2018 09:46
Data finalizării
01.08.2018 11:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.