Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Multifunctional laser monocrom Canon i-Sensys MF411DW
- Număr anunț
- DA20944108
- Autoritate contractantă
- R 13811802 DIRECTIA GENERALA VENITURI BUGET LOCAL SECTOR 2
- Furnizor / câștigător
- ANGELOSOFT COMPUTERS SRL (CUI RO15110168)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.550 RON
- Valoare finală
- 1.550 RON
- Data publicării
- 31.07.2018 15:35
- Data finalizării
- 01.08.2018 17:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.