Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizarea si montaj aparate de aer conditionat 9000/18000 BTU

Număr anunț
DA20749442
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Cronici Schitu Greci (CUI 5009418)
Furnizor / câștigător
TEHNO CONSTAL S.R.L. (CUI 14965370)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.382 RON
Valoare atribuită
32.382 RON
Data publicării
02.07.2018 10:28
Termen limită
07.07.2018 17:00
Data finalizării
02.07.2018 10:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.382 RON

din 32.382 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.