Ofertă acceptată Cumpărare directă

ETUVA DE LABORATOR CU CONVECTIE NATURALA 200L, ETUVA DE LABORATOR CU CU CONVECTIE FORTATA 200L

Număr anunț
DA20953604
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VALCEA (CUI 2540589)
Furnizor / câștigător
MEDICAL CORP SRL (CUI RO10770287)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.000 RON
Valoare atribuită
33.000 RON
Data publicării
02.08.2018 08:54
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
02.08.2018 09:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.000 RON

din 33.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.