Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Gestionare, intretinere si service instalatie de filtrare a apei si lavoar
- Număr anunț
- DA20953340
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic C.F. nr. 2 Bucuresti (CUI 4505316)
- Furnizor / câștigător
- UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
- Cod CPV
- 79993100-2 · Servicii de gestionare a instalatiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.660 RON
- Valoare atribuită
- 11.660 RON
- Data publicării
- 02.08.2018 08:27
- Termen limită
- 07.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.08.2018 09:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.660 RON
din 11.660 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro