Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dozator cu filtre incluse
- Număr anunț
- DA20948978
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL AMBULANTA JUDETEAN NEAMT (CUI 7454225)
- Furnizor / câștigător
- TEKNOVARA SRL (CUI RO36118814)
- Cod CPV
- 42912310-8 · Aparate de filtrare a apei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 829,41 RON
- Valoare atribuită
- 829,41 RON
- Data publicării
- 01.08.2018 12:17
- Termen limită
- 06.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.08.2018 15:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
829,41 RON
din 829,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro