Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii generale Apartamente 4 si 5, Bl A2, Sc. A, orasul Dabuleni, judetul Dolj.
- Număr anunț
- DA20946149
- Autoritate contractantă
- ORASUL DABULENI (CUI 5002029)
- Furnizor / câștigător
- ZAMFIR PETRICA INSTAL S.R.L. (CUI 38607647)
- Cod CPV
- 45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 71.640,41 RON
- Valoare atribuită
- 71.640,41 RON
- Data publicării
- 01.08.2018 09:39
- Termen limită
- 06.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.08.2018 10:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
71.640,41 RON
din 71.640,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro