Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stairville V1616BE

Număr anunț
DA20937907
Autoritate contractantă
FILARMONICA ARAD (CUI 3678246)
Furnizor / câștigător
QUINTETT-GROUP SRL (CUI RO18182975)
Cod CPV
31213100-3 · Cutii de distributie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
700,83 RON
Valoare atribuită
700,83 RON
Data publicării
31.07.2018 10:08
Termen limită
06.08.2018 17:00
Data finalizării
02.08.2018 09:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

700,83 RON

din 700,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.