Atribuită Cumpărare directă

PACHET CURELE TRANSMISIE

Număr anunț
DA36445598
Autoritate contractantă
TRANSURBAN S.A. (CUI 18171186)
Furnizor / câștigător
PRACTIKER BILLA SRL (CUI 15012941)
Cod CPV
34312700-4 · Curele de transmisie din cauciuc (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
680,67 RON
Data publicării
04.09.2024 14:32
Data finalizării
05.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

680,67 RON