Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de catering SCOALA DE VARA/GRADINITA DE VACANTA
- Număr anunț
- DA40730678
- Autoritate contractantă
- GRADINITA NR 252 (CUI 8209615)
- Furnizor / câștigător
- ALEXA TOPAZ SRL (CUI 30514089)
- Cod CPV
- 55524000-9 · Servicii de catering pentru scoli (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 117.990 RON
- Valoare atribuită
- 117.990 RON
- Data publicării
- 30.06.2026 12:18
- Termen limită
- 05.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 30.06.2026 14:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
117.990 RON
din 117.990 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro