Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLHT-C80/3N INTRERUPATOR AUTOMAT 80A 3P+N 15KA C SI PLHT-C40/3N INTRERUPATOR AUTOMAT 40A 3P+N 15KA C

Număr anunț
DA20946336
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
CLASS VENTILATION SRL (CUI RO28182271)
Cod CPV
31211300-1 · Sigurante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
806,81 RON
Valoare atribuită
806,81 RON
Data publicării
01.08.2018 09:49
Termen limită
06.08.2018 17:00
Data finalizării
02.08.2018 15:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

806,81 RON

din 806,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.