Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparate aer conditionat + montaj

Număr anunț
DA20942634
Autoritate contractantă
CSEI Aurora Resita (CUI 3227866)
Furnizor / câștigător
RETA SRL (CUI RO1056310)
Cod CPV
45331200-8 · Lucrari de instalare de echipament de ventilatie si de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.174 RON
Valoare atribuită
6.174 RON
Data publicării
31.07.2018 14:01
Termen limită
05.08.2018 17:00
Data finalizării
01.08.2018 13:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.174 RON

din 6.174 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.