Ofertă acceptată Cumpărare directă

Licenta Microsoft Office Home&Business 2021

Număr anunț
DA40730769
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
NET BRINEL SA (CUI RO5800900)
Cod CPV
48300000-1 · Pachete software pentru creare de documente, pentru desen, imagistica, planificare si productivitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65.968 RON
Valoare atribuită
65.968 RON
Data publicării
30.06.2026 12:22
Termen limită
05.07.2026 17:00
Data finalizării
30.06.2026 12:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

65.968 RON

din 65.968 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.