Atribuită Cumpărare directă

PACHET B0409

Număr anunț
DA36446095
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MIOVENI (CUI 4318202)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
Cod CPV
33696000-5 · Reactivi si produse de contrast (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.745 RON
Data publicării
04.09.2024 14:32
Data finalizării
05.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.745 RON