Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lame microtom S35, cutie 50 buc, Feather/Japonia

Număr anunț
DA20723420
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
Furnizor / câștigător
TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
Cod CPV
42113172-0 · Lame (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.030 RON
Valoare finală
3.030 RON
Data publicării
27.06.2018 13:45
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
02.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.