Acasă · Licitații
· Piese pentru utilaje de exploatare miniera si in cariera si piese pentru masini de constructii (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piese pentru utilaje de exploatare miniera si in cariera si piese pentru masini de constructi
- Număr anunț
- DA20750157
- Autoritate contractantă
- COMUNA DESA (CUI 5046696)
- Furnizor / câștigător
- ACNPIESEUTILAJE (CUI RO33366670)
- Cod CPV
- 43600000-9 · Piese pentru utilaje de exploatare miniera si in cariera si piese pentru masini de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 265 RON
- Valoare atribuită
- 265 RON
- Data publicării
- 02.07.2018 10:59
- Termen limită
- 07.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.07.2018 14:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
265 RON
din 265 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro