Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,0% sub estimat
Dezinfectant de nivel inalt/ sterilizant chimic la rece VIRUSOLVE+ EDS
- Număr anunț
- DA20754257
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI RO14446373)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 94,75 RON
- Valoare atribuită
- 93,80 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 02.07.2018 13:54
- Termen limită
- 07.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.07.2018 15:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
93,80 RON
din 94,75 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 0,95 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.