Ofertă acceptată Cumpărare directă

TERMOSTAT CU CARCASA RABA

Număr anunț
DA20956405
Autoritate contractantă
Unitatea Militara nr. 01969 -Campia Turzii (CUI 4349047)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI RO151836)
Cod CPV
42943210-3 · Termostate de imersie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46,22 RON
Valoare atribuită
46,22 RON
Data publicării
02.08.2018 11:29
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
02.08.2018 12:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46,22 RON

din 46,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.