Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de instalatii de apa si canalizare
- Număr anunț
- DA20950616
- Autoritate contractantă
- CANTINA DE AJUTOR SOCIAL SI PENSIUNE CLUJ - NAPOCA (CUI 5120733)
- Furnizor / câștigător
- FARKAS G IOAN PFA (CUI 38067865)
- Cod CPV
- 45332000-3 · Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.080 RON
- Valoare atribuită
- 1.080 RON
- Data publicării
- 01.08.2018 13:48
- Termen limită
- 06.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.08.2018 08:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.080 RON
din 1.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro