Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pedala sustain Casio SP-20 finisaj chrome conector Jack Mare compatibila cu clapele Casio model: CTK

Număr anunț
DA20944556
Autoritate contractantă
LICEUL TEOLOGIC BAPIST RESITA (CUI 28419603)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI RO18996892)
Cod CPV
37321000-4 · Accesorii pentru instrumente muzicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
184,04 RON
Valoare atribuită
184,04 RON
Data publicării
31.07.2018 16:26
Termen limită
06.08.2018 17:00
Data finalizării
01.08.2018 20:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

184,04 RON

din 184,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.