Ofertă acceptată Cumpărare directă

Alimentare cu energie electrica pentru camera de supraveghere video

Număr anunț
DA20746828
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC POLITIE LOCALA AL MUNICIPIULUI SIBIU (CUI 18253472)
Furnizor / câștigător
ELECTRO-CON IMPEX SRL (CUI RO15673447)
Cod CPV
45311100-1 · Lucrari de cablare electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
818,38 RON
Valoare atribuită
818,38 RON
Data publicării
29.06.2018 21:23
Termen limită
07.07.2018 17:00
Data finalizării
02.07.2018 11:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

818,38 RON

din 818,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.