Ofertă acceptată Cumpărare directă

Certificare si verificare radiologica a echipamentului pentru detectarea urmelor de explozibili ETD

Număr anunț
DA20754789
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA AEROPORTUL INTERNATIONAL CRAIOVA (CUI RO10300854)
Furnizor / câștigător
MB TELECOM-LTD SRL (CUI RO6612564)
Cod CPV
50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.995 RON
Valoare atribuită
4.995 RON
Data publicării
02.07.2018 14:16
Termen limită
07.07.2018 17:00
Data finalizării
02.07.2018 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.995 RON

din 4.995 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.