Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere verificare sistem aer conditionat

Număr anunț
DA20752534
Autoritate contractantă
COMUNA CIRTA (CUI 4246122)
Furnizor / câștigător
MAGYARI ENGINEERING SRL (CUI RO13082290)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
253 RON
Valoare atribuită
253 RON
Data publicării
02.07.2018 12:40
Termen limită
07.07.2018 17:00
Data finalizării
02.07.2018 13:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

253 RON

din 253 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.