Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare aranjament floral
- Număr anunț
- DA40730131
- Autoritate contractantă
- Centrul pentru Cultura si Arte "Carmen Saeculare (CUI 14125730)
- Furnizor / câștigător
- RUBYMA MUSIC ART SOUND S.R.L. (CUI 40700267)
- Cod CPV
- 03121200-7 · Flori taiate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.000 RON
- Valoare atribuită
- 7.000 RON
- Data publicării
- 30.06.2026 11:53
- Termen limită
- 05.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 30.06.2026 11:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.000 RON
din 7.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro