Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet medicamente 31.07.2018
- Număr anunț
- DA20954905
- Autoritate contractantă
- CENTRUL MEDICO-SOCIAL (CUI 16057240)
- Furnizor / câștigător
- ANTOFARM SRL (CUI 15270703)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.454,28 RON
- Valoare atribuită
- 2.454,28 RON
- Data publicării
- 02.08.2018 10:10
- Termen limită
- 07.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.08.2018 14:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.454,28 RON
din 2.454,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro