Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SALAM DE SIBIU KG, FL.SALAU DE NIL 300/500BAX6KG, ARDEI GRAS PORTOCALIU NL KG CI OLANDA, ARDEI GRAS
- Număr anunț
- DA40727962
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militară 01151 (CUI 50138884)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 15131230-6 · Salam (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.324,44 RON
- Valoare atribuită
- 5.324,44 RON
- Data publicării
- 30.06.2026 10:26
- Termen limită
- 05.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 30.06.2026 10:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.324,44 RON
din 5.324,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro