Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,0% sub estimat
Diverse medicamente pentru dotare cabinet medical Complex Servicii Sociale
- Număr anunț
- DA20951615
- Autoritate contractantă
- Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
- Furnizor / câștigător
- GEONET SRL (CUI 13884170)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 120,76 RON
- Valoare atribuită
- 119,52 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 01.08.2018 14:48
- Termen limită
- 06.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.08.2018 08:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
119,52 RON
din 120,76 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 1,24 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.