Atribuită Cumpărare directă

Set MIKROTIK Gigabit CRS354-48G-4S+2Q+RM [CRS354-48G-4S+2Q+RM]

Număr anunț
DA36447164
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA JUDETEANA DE DRUMURI SI PODURI (CUI 2749993)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.339,08 RON
Data publicării
04.09.2024 14:32
Data finalizării
06.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.339,08 RON