Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mediu MIU/MIU/Tub/7 ml/Medii cultura
- Număr anunț
- DA20947746
- Autoritate contractantă
- SANATORIUL PNEUMOFTIZIOLOGIE BRAD (CUI 4634256)
- Furnizor / câștigător
- BIVARIA GRUP SRL (CUI RO13833576)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30,30 RON
- Valoare atribuită
- 30,30 RON
- Data publicării
- 01.08.2018 11:07
- Termen limită
- 06.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.08.2018 11:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
30,30 RON
din 30,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro