Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii organizare conferinte de presa

Număr anunț
DA20708016
Autoritate contractantă
JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
Furnizor / câștigător
COMPLEX DELTA SRL (CUI RO2361176)
Cod CPV
55120000-7 · Servicii de reuniuni si conferinte organizate la hotel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.319,33 RON
Valoare atribuită
8.319,33 RON
Data publicării
26.06.2018 11:05
Termen limită
03.07.2018 17:00
Data finalizării
02.07.2018 14:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.319,33 RON

din 8.319,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.