Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 64,3% sub estimat
M-53D DILUENT
- Număr anunț
- DA20944881
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.406 RON
- Valoare atribuită
- 858 RON 64,3% sub estimat
- Data publicării
- 01.08.2018 07:28
- Termen limită
- 06.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.08.2018 13:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
858 RON
din 2.406 RON estimat
64,3%
Adjudecat la 35,7% din estimat · economie 1.548 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.