Atribuită Cumpărare directă

Rovinieta auto BR 06 HNS

Număr anunț
DA36447407
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA A REGIUNII DE DEZVOLTARE SUD-EST (CUI 11733112)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
22453000-0 · Viniete de automobile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
117,11 RON
Data publicării
04.09.2024 14:32
Data finalizării
05.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117,11 RON